Sewing as simple as Kook

کوک طلایی

کوک طلایی

مجموعه کوک در پی سالها تلاش پیگیر تمامی همکاران متخصص و سخت کوش خود ، اقدام به تولید مجموعه تلویزیونی "یک کوک طلایی" با هدف ارتقاء جایگاه خیاطی در بین بانوان محترم و کمک به اقتصاد خانواده ، نموده است. این برنامه که در نود قسمت 35 دقیقه‌ای و صرفا جهت آموزش از راه دور توسط تلویزیون برای بانوان ایرانی طراحی و تهیه شده , قصد دارد ضمن آموزش خیاطی به روش ساده، بافتنی، گلدوزی، تکه‌دوزی، تعمیرات و نگهداری پوشاک و غیره را نیز به بینندگان عزیز ارائه نماید.

جزوۀ آموزشی و الگوهای مربوط به هر دو برنامه با نام کوک طلایی، صبح شنبه هر هفته در کیوسک‌های روزنامه‌فروشی در سطح کشور در دسترس متقاضیان خواهد بود. برای استفاده هر چه بهتر از بخش های آموزشی برنامه، تهیه این جزوه آموزشی به بینندگان عزیز توصیه می‌شود .

این جزوه‌ها علاوه بر آموزش گام به گام همراه برنامه تلویزیونی و دارا بودن الگوهای مورد نیاز ، تعداد معتنابهی جایزه از جمله چرخ خیاطی کاچیران و غیره را نیز به خریداران نشریه اعطا می‌نماید . فقط کافیست شماره شانس مندرج روی نشریه را به شماره 200097134 پیامک کنید و در قرعه‌کشی هفتگی شرکت نمایید.

 


نظرات کاربران

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
عبارت امنیتی را وارد نمایید
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
خیاطی به سادگی کوک
كوك قصد دارد ماهنامه تخصصي دوخت و دوز و خياطي را با هدف ارائه الگوها، مدلها و طرح هاي روز پوشاك، چكيده ژورنال هاي معتبر جديد ترك و اروپايي، پوشاك زنانه،مردانه و بچه گانه و ارائه الگوهاي يك به يك، مدل ها و طرح هايي فراخور زمان و هم چنين اطلاعات اخبار و مطالب آموزنده درباره دنياي پوشاك و نيز سرگرمي و كاردستي هاي دوخت و دوز را ارائه كند.
تمام حقوق این سایت متعلق به نشریه کوک می باشد.
Copyright 2012 - 2015 | Proshut Web Development