Sewing as simple as Kook

آموزش

-

کاردستی

-

دوخت کش

دوخت کش

اضافات در قسمت های مختلف لباس مانند یقه و مچ و کمر دامن و شلوار و یا پیراهن را با دوخت کش می توان به اندازه مورد نظر رسانده و کش دوزی و به راحتی

 اضافات در قسمت های مختلف لباس مانند یقه و مچ و کمر دامن و شلوار و یا پیراهن را با دوخت کش می توان به اندازه مورد نظر رسانده و کش دوزی و به راحتی و زیبایی لباس کمک می کند و بیشتر برای پیراهن بچه ها و لباس های اسپرت بکار می رود. 

روش اول :

1- ابتدا کش و آن قسمتی که کش دوخته می شود 4 قسمت می شود و مقدار کش به تناسب کشش آن 10-5 سانت کمتر از مقدار اصلی می باشد.

 2- نقاط تقسیم شده با سوزن به هم وصل کرده تا مقدار چین به تناسب تقسیم شود .

 3- سوزن چرخ را در ابتدای کش فرو کرده پایه چرخ را خوابانده پارچه را کشیده تا اندازه کش شود و با درجه زیگزاگ چرخ کش را می دوزیم. 

 روش دوم :

 1- محل دوخت کش را خط کشیده و از نوار اریب و یا از پارچه نازک به عرض کش و جای دوخت و طول محل مورد نظر برش کرده و برروی خط کشیده  شده  مماس کنید

2- دو طرف نوار را بدوزید بطوریکه ابتدا و انتهای نوار باز باشد برای رد کردن کش 

 3- از قسمت باز نوار کش را با سنجاق قفلی رد کنید و دو سرکش روی هم قرار دهید و چند بار بدوزید


4- در آخر قسمت نوار دوخته می شود. 

دوخت کش - 8
نظرات کاربران

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
عبارت امنیتی را وارد نمایید
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
خیاطی به سادگی کوک
كوك قصد دارد ماهنامه تخصصي دوخت و دوز و خياطي را با هدف ارائه الگوها، مدلها و طرح هاي روز پوشاك، چكيده ژورنال هاي معتبر جديد ترك و اروپايي، پوشاك زنانه،مردانه و بچه گانه و ارائه الگوهاي يك به يك، مدل ها و طرح هايي فراخور زمان و هم چنين اطلاعات اخبار و مطالب آموزنده درباره دنياي پوشاك و نيز سرگرمي و كاردستي هاي دوخت و دوز را ارائه كند.
تمام حقوق این سایت متعلق به نشریه کوک می باشد.
Copyright 2012 - 2015 | Proshut Web Development