Sewing as simple as Kook

کارشناسان

کارشناسان

  

خانم رعنا زینساز

متولد 1332 در شهر تبریز است. از دوره نوجوانی به قلاب بافی و دو میل علاقه داشته وهمین علاقه باعث شد که به صورت جدی بافت با قلاب و دو میل را ادامه دهند که به صورت حرفه ای حدود 10 سال است که در این رشته فعالیت دارند. ایشان در سال 86 در برنامه آموزشی تلویزیون داخلی فعالیت کرده است.

خانم ساریه رحیمی

متولد 1342 شهر مهاباد هستند.پس از یادگیری کامل این هنرها از 6 سال پیش درصدد بر آمدند تا این هنر با ارزش و اصیل را به هنرجویانشان آموزش دهند. در حال حاضر دارای مدرک مربیگری ار موسسه آموزش شهر و کارت شناسی از صنایع دستی استان تهران هستند.

خانم هما نجفی

متولد سال 1343 شهر تهران، فارغ التحصیل طراحی و لباس  از دانشگاه الزهرا ودر سال 1373 کار مربیگری را شروع کرد، در ایتالیا دوره خیاطی را بصورت حرفه ای دنبال نموده و در حال حاضردر جهاد دانشگاهی در رشته دوخت و الگو تدریس می کنند.    

خانم میشل گیلدر

خانم میشل گیلدر سال 1340 در شهر داربی شایر انگلستان متولد شد و فارغ التحصیل رشته طراحی و نساجی از دانشگاه انگلستان است. از سال 1384 به طور حرفه‌ای در زمینه هنر چهل‌تکه‌دوزی فعالیت خود را شروع کرده و با برگزاری کلاسهای آموزشی، آموزش تکه‌دوزی با دست و تکه‌دوزی با چرخ در نمایشگاههای داخلی و خارجی بسیاری نیز شرکت نمود و موفق به کسب جوایزی گردید. هم چنین به انتشار دی‌وی وی های آموزشی برای بانوان اهتمام ورزید. در حال حاضر با ایجاد مرکز آموزشی به فعالیت خود ادامه می‌دهد.     

آقای فرج اله فرجیان

آقای فرج اله فرجیان سال 1322 در شهر تبریز متولد شد. بعد از اتمام دورۀ متوسطه به دلیل علاقه‌ای که به رشته طراحی لباس داشت ابتدا به یادگیری لباس مردانه همت گمارد. وی سال 1347 همکاری خود را با برند بهکار شروع کرد و با توجه به توانایی و استعدادی که در خود سراغ داشت برای گذراندن دوره‌های مختلف طراحی و برش به لندن عزیمت نموده و در سال 1354 موفق به اخذ مدرک طراحی و برش از انستیتوی هنرهای خانگی لندن I.D.Aشد. از سال 57 با تغییر زمینه فعالیت خود موفقیت‌های زیادی را در امر تولید، آموزش و صادرات کسب کرد و فعالیت‌های صنفی خود را نیز گسترش داده و به عنوان رئیس اتحادیه و مدیرعامل تعاونی خیاطان حدود 15 سال به ادامه فعالیت پرداخت. گفتنی است در سال 1361 موفق به ارائه جزوۀ آموزشی طراحی و برش لباس زنانه و تدریس آن شد و همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهد. وی مشاور پوشاک و طراحی لباس نظامی نیز است. در ضمن دبیر انجمن آموزشگاههای آزاد طراحی و دوخت غرب استان تهران نیز می‌باشد.     

آقای بهنام کریمی

آقای بهنام کریمی سال 1363 در شهر مشهد متولد شده و دارای مدرک طراحی لباس از انجمن طراحان لباس و تحصیلکرده جهاد دانشگاهی شهید بهشتی است. وی عضو انجمن طراحان پارچه و پوشاک و برگزیدۀ اولین جشنواره مد و لباس فجر در بخش مانتو اجتماع است. در حال حاضر در زمینه طراحی و الگوسازی فعالیت می‌کند.     

خانم یاسمن عینی

خانم یاسمن عینی متولد 1357 شهر سنندج است. تحصیلات خود را در رشته طراحی لباس و پارچه با گرایش طراحی لباس در دانشگاه شریعتی به پایان رساند. فعالیت حرفه‌ای خود را از سال 82 دنبال نمود و با تدریس در آموزش و پرورش، دانشکده فنی دختران و کارگاههای آموزش طراحی لباس به کار خود ادامه داد. وی هم‌چنین سرگروه آموزشی رشته طراحی و دوخت استان کردستان می ‌باشد و با نشریات مختلف نیزهمکاری دارد.     

خانم فاطمه پورموسی

خانم فاطمه پورموسی متولد 1340 در شهر مشهد، تحصیلکرده رشته طراحی و دوخت از دانشگاه آزاد اسلامی است. دورۀ لباس شب و عروس را در هلند گذراند. در سال 89 به عنوان مربی نمونه استان کرمانشاه انتخاب شد. هم چنین داور برگزیده اولین جشنوارۀ الگوهای برتر و داور برگزیدۀ المپیاد فن‌آور و مد بود. اکنون به عنوان مدرس و موسس آموزشگاه طراحی و دوخت در کرمانشاه فعالیت می‌کند.     

خانم سهیلا صمیمی

خانم سهیلا صمیمی سال 1332 در شهر ایرانشهر متولد شده، و فارغ‌التحصیل رشته طراحی لباس از دانشگاه الزهرا است. ازسال 62 به طور حرفه‌ای فعالیت هنری خود را شروع کرده و در اشاعه این هنر به دانشجویان گامهای موثری برداشته‌ است. در حال حاضر مشغول تدریس در دانشگاه شریعتی می‌باشد.     

خانم فیروزه ترغازه

خانم فیروزه ترغازه سال 1332 در شهر تبریز متولد شد. فعالیت هنری خود را از سال 1348 شروع کرده و موفق به کسب مدرک مربیگری خیاطی از هنرستان کار و دانش شد. از سال 76 تا 82 با برنامه آموزش خیاطی در شبکه‌های مختلف سیما همکاری کرد، همچنین به تالیف کتابهای خیاطی به شیوه آسان اقدام نمود. از دیگر فعالیت‌های وی تدریس در جهاد دانشگاهی است.     

خیاطی به سادگی کوک
كوك قصد دارد ماهنامه تخصصي دوخت و دوز و خياطي را با هدف ارائه الگوها، مدلها و طرح هاي روز پوشاك، چكيده ژورنال هاي معتبر جديد ترك و اروپايي، پوشاك زنانه،مردانه و بچه گانه و ارائه الگوهاي يك به يك، مدل ها و طرح هايي فراخور زمان و هم چنين اطلاعات اخبار و مطالب آموزنده درباره دنياي پوشاك و نيز سرگرمي و كاردستي هاي دوخت و دوز را ارائه كند.
تمام حقوق این سایت متعلق به نشریه کوک می باشد.
Copyright 2012 - 2015 | Proshut Web Development