Sewing as simple as Kook

آموزش

-

کاردستی

-

اسموک دوزی

اسموک دوزی

لبه پارچه 2 تا cm 3 به داخل تا کنید و اتو بزنید و پس دوزی کنید. سپس 2 تا cm‌ 3 از لبه به پایین آمده و نقاطی را با فاصله cm‌ 2 علامت گذاری کنید. علام

اسموک دوزی

1-     لبه پارچه 2 تا cm 3 به داخل تا کنید و اتو بزنید و پس دوزی کنید. سپس 2 تا cm‌ 3 از لبه به پایین آمده و نقاطی را با فاصله cm‌ 2 علامت گذاری کنید. علامت گذاری به صورت عمودی و افقی cm‌ 2 می‌باشد.

2-     نقطه‌های مشخص شده روی ردیف اول را به این صورت که 2 تای اول را به هم وصل کردید، وصل کنید. بعد یک فضای خالی گذاشته و 2 تای بعدی را به هم وصل نمایید. سپس در ردیف دوم نقطه‌هایی را که فاصله گذاشته بودید را به هم وصل کنید ( مطابق شکل ) به این ترتیب مثلثهایی روی پارچه ایجاد می‌شود که نمای زیبایی  به کار می‌دهد. این روش را می‌توانید برای مچ آستین، کمر دامن و حتی یقه ایستاده برای بالاتنه پیراهن با تاپ مورد استفاده قرار دهید.


0 | 0
چاپ

“ اسموک-دوزی ”
تگ ها: اسموک دوزی

اسموک دوزی - K-esmok-3.png اسموک دوزی - K-esmok-2.png اسموک دوزی - K-esmok-1.png اسموک دوزی - K-esmok-4.png اسموک دوزی - K-esmok-6.png اسموک دوزی - K-esmok-5.png
نظرات کاربران

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
عبارت امنیتی را وارد نمایید
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
خیاطی به سادگی کوک
كوك قصد دارد ماهنامه تخصصي دوخت و دوز و خياطي را با هدف ارائه الگوها، مدلها و طرح هاي روز پوشاك، چكيده ژورنال هاي معتبر جديد ترك و اروپايي، پوشاك زنانه،مردانه و بچه گانه و ارائه الگوهاي يك به يك، مدل ها و طرح هايي فراخور زمان و هم چنين اطلاعات اخبار و مطالب آموزنده درباره دنياي پوشاك و نيز سرگرمي و كاردستي هاي دوخت و دوز را ارائه كند.
تمام حقوق این سایت متعلق به نشریه کوک می باشد.
Copyright 2012 - 2015 | Proshut Web Development