Sewing as simple as Kook

آموزش

-

کاردستی

-

کفش روفرشی

کفش روفرشی

1-تکه شماره 1 روی دولای بسته ،دو بار(برای هر لنگه کفش و در مجموع چهار بار) برش می خورد.تکه شماره 2 (کفی داخلی )را نیز،از پارچه های ورنی (که معمولا

1-تکه شماره 1 روی دولای بسته ،دو بار(برای هر لنگه کفش و در مجموع چهار بار) برش می خورد.تکه شماره 2 (کفی داخلی )را نیز،از پارچه های ورنی (که معمولا در کفاشی ها موجود است)دو بار برش بزنید.برای کفی بیرونی می توانید از کفی های طبی موجود در بازار استفاده کنید.توجه کنید که سایز کفی بیرونی با کفی داخلی یکی باشد.

 

2-تکه های شماره 1 را در درز صاف پشت پا بهم بدوزید.سپس دو به دوروی هم گذاشته خط انهنای روی پا را بدوزید .(مانند تصویر)این درز را باریک وچرت زده به رو برگردانید.

 

3- 8 سانتی متر از پشت پا(درز پشت)را با فاصله 1 سانتی مترچرخ کنید.برای بهتر ایستادن کفش در پشت پا ،کش 1 سانتی متری به طول 5 سانتی متر را از این فاصله چرخ شده رد کرده ،ابتدا و انتهای آنرا محکم کنید.

 4-رویه پارچه ای را روی کفی ورنی سوزن زده دور آنرا بدوزید تا رویه و کفی ثابت شود.

 

5-لبه کفش را با فاصله 7/0 سانتی متر به داخل برگردانید و با چسب  آنرا ثابت کنید.در انتها کفی بیرونی را چسب زده ثابت کنید.

 


0 | 0
چاپ

“ کفش-روفرشی ”
تگ ها: کفش ,روفرشی

کفش روفرشی - roofarshi-9.jpg
نظرات کاربران

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
عبارت امنیتی را وارد نمایید
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
خیاطی به سادگی کوک
كوك قصد دارد ماهنامه تخصصي دوخت و دوز و خياطي را با هدف ارائه الگوها، مدلها و طرح هاي روز پوشاك، چكيده ژورنال هاي معتبر جديد ترك و اروپايي، پوشاك زنانه،مردانه و بچه گانه و ارائه الگوهاي يك به يك، مدل ها و طرح هايي فراخور زمان و هم چنين اطلاعات اخبار و مطالب آموزنده درباره دنياي پوشاك و نيز سرگرمي و كاردستي هاي دوخت و دوز را ارائه كند.
تمام حقوق این سایت متعلق به نشریه کوک می باشد.
Copyright 2012 - 2015 | Proshut Web Development