Sewing as simple as Kook

سوالات متداول

سوالات متداول

• برای مسابقه شماره پیامک اعلام کنید ؟

پیامک معمولاً برای مسابقات با جواب های تستی و گزینه ای کاربرد دارد و مسابقات ما معمولاً دارای جواب بلند و تشریحی است با این حال مجدداً بررسی کرده و در صورت امکان در شماره های بعدی انجام خواهد شد
 

• تاریخ چاپ مجله ( زمان انتشار را منظم کنید).

سال اول راه اندازی بسیار سخت و دشوار بود چه بسا اینکه بسیار تلاش می کردیم تا نشریه ای با کیفیت را ارائه دهیم و در واقع کیفیت را به کمیت ترجیح داده بودیم و انشاالله با برنامه ریزی های انجام شده از شماره 8 که اول مهر ماه منتشر شده منبعد مجله اول هرماه منتشر می گردد اما واقعاً اعتراف می کنیم انتشار چنین نشریه ای با حفظ کیفیت بسیار کار دشوار و پرمشغله ای است.
 

• لطفاً CD را حذف کرده و قیمت را برگردانید ؟

قیمت اولیه مجله از شماره اول 3500 تعیین شده بود اما بعد از شماره دوم برای چندین شماره با قیمت 2500 عرضه گردید اگر به شماره های اول و دوم مجله دسترسی دارید قیمت مجله را ملاحظه نمایید. اما از زمانی که CD به مجله اضافه شد احساس کردیم مجله جای خود را باز کرده و موقع آن است که مجله با قیمت اصلی ارائه گردد. و قیمت 3500 به علت افزودن CD نیست. در مورد CD نیز تقاضا داریم صبر و حوصله نمایید چرا که ما برای CD برنامه های بسیار کاربردی و آموزشی در کنار 350 مدل لباس را داریم که در CD شماره 8 مجله با فیلم های آموزشی این حرکت آغاز گردیده و در شماره های بعد تعدادی الگو برای لباس های شب بلند نیز به این مجموعه اضافه می گردد. توصیه می کنیم از CD استفاده کنید. 
 

• آگهی داخل مجله زیاد است ؟

یکی از اهداف انتشار نشریه ( مجله) از نظر اداره محترم ارشاد اطلاع رسانی از طریق آگهی است و به نشریات اجازه داده شده تا میزان 30% از صفحات مجله را به آگهی و اطلاع رسانی اختصاص دهند. اما علت زیاد بودن تعداد آگهی از نظر شما احتمالاً به علت مقایسه مجله کوک با کتاب های خیاطی است چرا که آنها اجازه حتی 1 صفحه آگهی را از طرف اداره ارشاد ندارند و این مجوز فقط و فقط برای مجله های مطبوعاتی می باشد.
 

• مدل هایی که در هر شماره گذاشته می شود شبیه هم هستند.

مدل های لباس معمولاً بعد از هر چند سال تغییرات اساسی پیدا می کنند و درغیر این صورت فقط در جزییات طرحی اختلاف است از شما مخاطب گرامی تقاضا داریم به مدل هایی که از نظر شما مشابه می آید کمی بیشتردقت کنید حتماً به اختلاف ها پی خواهید برد. اما باز هم تلاش خواهیم داشت تا از یکنواختی و مشابهت در مدل ها جلوگیری شود.
 

• همراه با مدل ها در CD الگو هم داشته باشید.

ارائه الگو درCD در برنامه قرار دارد به خصوص مدل هایی که امکان چاپ آن در شیت الگو به علت الگوهای بزرگ نباشد بطور مثال لباس های مجلسی و عروس بلند و انشاالله از شماره 9 یا 10 مجلهCD ژورنال حاوی تعدادی الگو به همراه مراحل دوخت خواهد بود.
 

• کسانی که اشتراک می گیرند چرا قیمت ارزانتر از کیوسک ها نیست ؟

از آنجایی که ارسال مجله برای اشتراکهای چند شماره از طریق پست سفارشی انجام می شود هزینه ارسال هر مجله با پست سفارشی چیزی در حدود 800 تومان می باشد که ما تنها 200 تومان از این مبلغ را به مبلغ 3500 اضافه کرده و ازمشترک دریافت می کنیم اما پس از بررسی شرایط خاصی برای آن دسته از عزیزانی که به ما اعتماد کرده و اشتراک چند شماره ای می گیرند خواهیم داشت که متعاقباً اعلام می گردد.
 

• آموزش دوختهای سنتی داشته باشید.

آموزش دوخت های سنتی به دلیل استفاده در پوشاک سنتی در بخش های معرفی پوشاک سنتی آموزش داده می شود اما اگر چنانچه تبحری در زمینه دوختهای خاص سنتی دارید با ما مکاتبه کرده تا پس از بررسی با ذکر نام خود شما در مجله ارائه گردد.
 

• مدل های الگو دار را افزایش دهید.

یکی از پیچیده ترین و سخترین بخش های مجله بخش مدل های با الگوی یک به یک است انشالله با تقویت و تجزیه بخش طراحی و دوخت مجموعه به نرم افزارها و امکانات پیشرفته در تهیه الگو تعداد مدل های الگو دار را افزایش خواهیم داد
 

• سایزهای بزرگ آموزش دهید و همچنین تبدیل سایزهای کوچک به بزرگ را هم آموزش دهید 

از آنجایی که اندام اکثر خانم های ایران بعد از سنین میانسالی و بعضاً در سنین پایین تر بزرگ است ارائه مدل ها با سایزهای مناسب این عزیزان ارائه خواهیم داشت و تلاشمان این است که بخواهیم در هر شماره تعداد این الگوها را بیشتر نماییم.مدل های موجود در ماهنامه عموماً همراه با 4 الی 5 سایز ارائه شده اند که چگونگی کوچکتر کردن و یا بزرگتر کردن آنها را در شماره های آینده توضیح خواهیم داد، لازم بذکر است که الگوهای ارائه شده بر طبق سایزهای استاندارد جدول اندازه گیری می باشند، در صورت کوچکتر یا بزرگتر بودن یک بخش از اندام توصیه می کنیم بخش ایرادات اندامی که در شماره های 5 و 6 به آن پرداخته ایم را مطالعه فرمایید 
 

• از الگو اولیه سر در نمی آورم.

الگوی اولیه برای آن دسته از خیاطانی ارائه می گردد که چندین  سال است خیاطی و الگو خوانی می کنند و بنابراین برای خیاطان مبتدی طبیعی است که گنگ و مبهم باشد 
 

• الگو برای تهیه لباس مردانه هم داشته باشید.

لباس مردانه و پسرانه معمولاً برای خیاطی خانگی توصیه نمی شود. و لباس هایی با تولید صنعتی و خوش دوختتر خواهد بود اما اگر چنانچه مدلی را احساس کنیم با روش دوخت دستی و خانگی امکان تهیه باشد ارائه خواهیم داد 
 
 
خیاطی به سادگی کوک
كوك قصد دارد ماهنامه تخصصي دوخت و دوز و خياطي را با هدف ارائه الگوها، مدلها و طرح هاي روز پوشاك، چكيده ژورنال هاي معتبر جديد ترك و اروپايي، پوشاك زنانه،مردانه و بچه گانه و ارائه الگوهاي يك به يك، مدل ها و طرح هايي فراخور زمان و هم چنين اطلاعات اخبار و مطالب آموزنده درباره دنياي پوشاك و نيز سرگرمي و كاردستي هاي دوخت و دوز را ارائه كند.
تمام حقوق این سایت متعلق به نشریه کوک می باشد.
Copyright 2012 - 2015 | Proshut Web Development