Sewing as simple as Kook

نحوه دانلود کردن و پلات گرفتن الگو

نحوه دانلود کردن و پلات گرفتن الگو


نحوه پلات کردن


بعضی از مدل لباس های داخل مجله به علت بزرگ بودن الگوی آنها و عدم امکان چاپ در شیت الگوی مجله، در چهار سایز XL,L,M,S در CDارائه می شود که در صورت تمایل شما می توانید فایل های مربوط را با مقیاس یک به یک ( اندازه خود طرح) پلات نمایید. نحوه پلات به این صورت می باشد که با در دست داشتن CD به یکی از دفاتر فنی شهر یا استان خود که مجهز به دستگاه پلاتر ( پرینت در قطع بزرگ که معمولاً با عرض 90 یا 120 سانتی متر است) می باشد. مراجعه نموده و فایل مورد نظر را به اپراتور آنها تحویل دهید. در هنگام پلات الگوها حتماً دقت فرمایید به هیچ عنوان اپراتور پلات اندازه الگو( مقیاس) را کوچکتر یا بزرگتر نکند.

الگوی اولیه

الگوی اولیه پایه و اساس ساختار لباس است که برای اندام بانوان طراحی شده که شما می توانید روی الگو اولیه طرح های متنوع خود را پیاده کنید. این روش برای عزیزانی که توانایی در حد متوسط خیاطی را دارند ارائه شده است که طبیعتاً با اساس الگوی اولیه آشنایی دارند ولی در پیاده کردن بعضی از الگوهای مشکل ناتوانند. در این بخش مدل های مختلف لباس ها را با پیاده کردن روی الگوی اولیه به آن دسته از عزیزان نمایش می دهیم. پیاده کردن خود الگوی اولیه در قسمت آموزش گام به گام طراحی و برش 2 استاد فرجیان مفصلاً ( در بخش آموزش) توضیح داده شده است.
 

1 | 0
چاپ


خیاطی به سادگی کوک
كوك قصد دارد ماهنامه تخصصي دوخت و دوز و خياطي را با هدف ارائه الگوها، مدلها و طرح هاي روز پوشاك، چكيده ژورنال هاي معتبر جديد ترك و اروپايي، پوشاك زنانه،مردانه و بچه گانه و ارائه الگوهاي يك به يك، مدل ها و طرح هايي فراخور زمان و هم چنين اطلاعات اخبار و مطالب آموزنده درباره دنياي پوشاك و نيز سرگرمي و كاردستي هاي دوخت و دوز را ارائه كند.
تمام حقوق این سایت متعلق به نشریه کوک می باشد.
Copyright 2012 - 2015 | Proshut Web Development